Na finalu „Champions Trophy“ za U-12, naša ekipa je raspoređena u grupu F, gdje su još: Liverpul (Engleska), SC Brunn (Austrija), Pčelinjo Loznica (Srbija), SG Breitenfurt (Austrija), UFC St. Georgen Eisenstadt.

Danas je stigao i raspored utakmica i to prema sljedećem rasporedu:

Petak, 18.05.

  • 16,25h BAAP Evrogol – SG Breitenfurt
  • 17,15h BAAP Evrogol – St. Georgen Eisenstadt

Subota, 19.05.

  • 8,55h BAAP Evrogol – Pčelinjo Loznica
  • 10,35h BAAP Evrogol – Liverpul
  • 11,50h BAAP Evrogol – SC Brunn

Nedjelja, 20.05.

  • završnica i utakmice za plasman

Naša ekipa je godinu mlađa, ali svojim dosadašnjim igrama, pokazala da ima kvalitet da može da se ravnopravno nosi sa svim ekipama. Svakako da će najteži test biti utakmica protiv slavnog Liverpula, a taj meč je na rasporedu u subotu od 10,35 časova.

Želimo našim mladim fudbalerima dosta sreće i uspjeha na finalu „Champions Trophy“ u Sarajevu.

 

Ostavite odgovor