Selekcija 2007. godište naše škole, nastavlja sa osvajanjem medalja na brojnim turnirima u zemlji i inostranstvu.

Danas je osvojeno drugo mjesto na 13. Memorijalnom turniru „Ćeskinović Senahid Nado“ u Vučkovcima kod Gradačca, a u organizaciji Škole fudbala „Jedinstvo“ iz ovog mjesta.

U zanimljivim utakmicama, naša ekipa je osvojila 2. mjesto, „zahvaljujući“ jedinom porazu od ekipe „Fer plej“ iz Ohrida (Makedonija), koja je i pobjednik turnira, sa 1:4. Iako smo poveli, imali nekoliko izglednih prilika da udvostručimo prednost, protivnik je izjednačio, a potom i preokrenuo rezultat. U takvim okolnostima, pokušali smo doći do izjednačenja, što je kvalitetna makedonska ekipa znala kazniti.

U ostalim utakmicama zabilježene su pobjede: ŠF „Gradačac“ (2:0), ŠF „Kaskada“ (Gračanica) (4:1), ŠF „Jedinstvo“ (Vučkovci) (6:0) i ŠF „Sloga“ (Jakeš) (1:0).

Čestitke našim mladim fudbalerima na još jednom odličnom rezultatu, a niska uspjeha se nastavlja i dalje.

Ostavite odgovor