Selekcija 2010 osvojila je odlično 3. mjesto na Međunarodnom fudbalskom turniru „Winter Trophy“, koji je održan u „Skenderiji“ u Sarajevu, ovog vikenda.

Odigrano je 6 utakmica, sa skorom od 4 pobjede i po jedna pobjeda i neriješen rezultat.

BAAP Evrogol – Grad Kragujevac (Srbija) 1:0
BAAP Evrogol – Tempo Ilijaš 3:0
BAAP Evrogol – Sarajevo 0:2
BAAP Evrogol – Olimpik Beograd (Srbija) 2:1
BAAP Evrogol – Jedinstvo Odžak 1:0
BAAP Evrogol – Ares Čačak (Srbija) 0:0

Pobjednik je ekipa Aresa iz Čačka sa 16 bodova, drugo je Sarajevo sa 15, a treći BAAP Evrogol sa 13 bodova.

U posljednjoj utakmici sa Aresom iz Čačka, u najboljoj utakmici turnira, našoj ekipi je bila potrebna pobjeda za 1. mjesto. U odličnoj utakmici, na kraju nije bilo golova. Pobjednik turnira Ares iz Čačka je jedini remi ostvario sa našom ekipom, a u ostalim mečevima su bili dominantni.

Odličan rezultat, a ostaje žal za jedinim porazom u meču sa Sarajevom, gdje smo odigrali i najlošiji susret na turniru, jer favorizovani protivnik nije nas nadigrao, ali smo ipak na kraju im čestitali.

Naša ekipa nastupila je u sljedećem sastavu: Boban Popović, Darko Jakovljević, Radenko Mikić, Ajdin Doborac, Stefan Simić, Pavo Mateljić, Dušan Jagodić, Damjan Tešić, Azem Peštalić, Miodrag Radulović, Igor Gajić. Treneri: Vojo Sajlović i Nikola Šarkanović.