U okviru 14. kolu BAAP Talent lige, naša ekipa, danas je gostovala  u Brčkom, kod Škole fudbala „Šampion“.

U zanimljivim mečevima, naša ekipa ostvarila je neriješen rezultat u 2010. godištu, dok je 2012. godište doživjelo poraz.

„Desetka“ je odigrala jednu odličnu utakmicu, ali jednostavno nije bilo raspoloženog strijelca, koji će zatresti domaću mrežu. Na kraju, utakmica je završena neriješenim rezultatom 0:0, pa se ekipe podijelile bodove.

Selekcija 2012. je poražena sa 0:3. Naša ekipa je najmlađa u ligi, dok su naši domaćini trenutno vodeća ekipa u ligi. Ipak, naši mladi fudbaleri su pružili dostojan otpor i pokazali da ćemo u budućnosti imati jednu odličnu selekciju 2013/14.

Odigrana je i prijateljska utakmica u konkurenciji 2009. godišta,

Do kraja ovogodišnje BAAP Talent lige ostalo je da odigramo, naredne sedmice, zaostalu utakmicu 12. kola sa Školom fudbala „Savić“ u Modriči.