U 6. kolu Omladinske kvalitetne lige FSRS pretpionira, naša ekipa savladala je Borca iz Šamca sa 3:2 poslije veoma uzbudljive i neizvjesne utakmice.  Ovo je ujedno bila i četvrta prvenstvena pobjeda i sa 12 bodova naša ekipa je stigla do 2. mjesta na prvenstvenoj tabeli.

U prvom minutu, naš kapiten Miodrag Radulović postiže gol za 1:0. Međutim, uporni gosti uspijevaju da iskoriste propuste naše odbrane i preokrenu rezultat na 1:2. Do kraja poluvremena, naša ekipa je imala punu terensku inicijativu, pa je ponovo kapiten Radulović sa „bijele tačke“ postigne i drugi pogodak za 2:2, a tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U nastavku, naši momci krenuli ofanzivno ka golu Šamčana, koji su uspješno odlijevali do samog finiša,kada je ponovo Radulović postigao i treći, odnosno het trik za vrijednu pobjedu.

U narednom kolu naša ekipa je slobodna, pa se okrećemo utakmicama BAAP Talent lige.