Nakon Radnika iz Bijeljine i Podrinja iz Janje, naši pretpioniri danas su, u okviru Omladinske kvalitetne lige FSRS, savladali još jednog prvoligaša, Drinu iz Zvornika sa 4:2 i tako upisali svoj šesti trijumf u ovogodišnjoj sezoni.

U protekle dvije sezone, naši pioniri nisu uspjeli upisali su četiri poraza od Zvorničana, ali ta tradicija je danas napokon srušena i nanijeli smo prvi poraz Drini u međusobnim susretima, zahvaljujući sjajnoj igri mladih fudbalera trenera Željka Kajiša.

Od prvog minuta naša ekipa je krenula ofanzivno ka golu Drine, ali su gosti uspjeli da iz jedinog napada zatresu našu mrežu. Ipak, to nije sprečavalo naše dječake da nastave sa odličnom igrom i do kraja prvog dijela steknu prednost od 3:1. Posebno ističemo gol Nemanje Đojića, koji je pogodio mrežu Zvorničana direktno iz kornera.

U nastavku, po jedan gol na obje strane i konačnih 4:2.

Naša ekipa nalazi se na 4. mjestu sa 18 osvojenih bodova i do kraja jesenje polusezone ostala je da se odigra zaostala utakmica 8. kola, kada nam u goste stiže ekipa Vlasenice.