U nedjelju je naša pionirska ekipa, na startu nove sezone u Omladinskoj ligi pionira NSPŽ, na gostovanju u Brčkom ostvarila uvjerljivu pobjedu sa 4:0 protiv domaće ekipe „Dizdaruše“.

Već nakon prvog poluvremena, pitanje pobjednika je bilo riješeno, jer je naša ekipa već vodila sa 3:0, golovima: Aleksandra Tijanića, Miodraga Radulovića i Slađana Jakšića. U nastavku utakmice, pobjeda je potvrđena još jednim golom i to Nemanje Đojića, za konačnih 4:0.

DIZDARUŠA – BAAP EVROGOL 0:4 (0:3)                                                                                                                                                                                                                                                   (Tijanić, Radulović, Jakšić, Đojić)

Ekipi Dizdaruše zahvaljujemo na fer i korektnoj igri i lijepom gostoprimstvu.

U 2. kolu, naša ekipa je slobodna, dok u 3. kolu dočekujemo ekipu Sloge.