Večeras smo odigrali utakmice BAAP Talent lige, sa Školom fudbala „Izbor kids“ u Brčkom. Puno uzbuđenja viđeno je u najmlađoj kategoriji 2013. godište.

U zanimljivoj utakmici, sa puno prilika za postizanje golova, prvo poluvrijeme je završeno bez golova.

U nastavku, domaća ekipa se bolje snalazi i vodi sa 2:0. Međutim, u finišu utakmice naši mladi fudbaleri su pokazali svoj kvalitet i uspijevaju da stignu do izjednačenja. Čini se da je ostalo još par minuta, vidjeli bi i potpuni preokret. Ali i ovako, možemo biti zadovoljni, jer je ovo već treća utakmica, koja je završena neriješenim rezultatom.

Izbor kids Brčko – BAAP Evrogol

2013.    2-2 (Tadić 2)

Već sutra igramo sljedeću utakmicu BAAP Talent lige, kada nam u goste stiže Škola fudbala „Špionica“ iz Špionice.