U okviru 13. kola Omladinske lige NS PŽ, naši pioniri bili su veoma razigrani i efikasni, pa su ostvarili i osmu prvenstvenu pobjedu. Na domaćem terenu pobijedili su ekipu Napretka iz Omerbegovače sa ubjedljivih 9:0, a u listu strijelaca upisali su se: Radulović i Tijanić po 3, Mateljić 2 i Pekić.

U utakmici, u kojoj je naša ekipa bila dominantna od prvog do posljednjeg minuta, pitanje pobjednika je bilo riješeno već u samom otvaranju meča. Još se sjećamo odlične utakmice, ovih rivala iz jesenje polusezone, kada je naša ekipa stigla do pobjede sa 7:4, poslije velikog preokreta u drugom poluvremenu.

Gostima čestitke na fer i korektnoj igri i želimo da u nastavku prvenstva ostvare dobre rezultate.

Bila je ovo treća pobjeda u proljećnom dijelu, u kojem su naši fudbaleri postigli čak 21 pogodak. Sakupili smo 24 boda odnosno imamo skor od 0sam pobjeda i tri poraza, a slijedi gostovanje kod vodeće ekipe Orašja.