Juče su naši pioniri startovali u Omladinskoj ligi NS PŽ, u novoj takmičarskoj sezoni. Na rasporedu je bila zaostala utakmica 1. kola, u kojoj su naši mladi fudbaleri gostovali ekipi Orašja.

U odličnoj utakmici, gdje su obje ekipe pokazale zavidan kvalitet, na kraju su podijeljeni bodovi, odigravši neriješeno 3:3.

Naša ekipa je imala terensku inicijativu i stvorila nekoliko izglednih prilika, ali su domaći poveli, da bi naši pioniri uspjeli da izjednače. Međutim, domaća ekipa je uspjela da na poluvrijeme ode sa prednosti, nakon sjajnog pogotka za 2:1.

U nastavku, Orašje je, na startu povelo sa 3:1, nakon ispravno dosuđenog penala. Činilo se da je pobjednik riješen, ali su naši pioniri uspjeli da stignu do 3:3 i u finišu da pogode i stativu, ali nisu uspjeli do cijelog trijumfa.

U narednom kolu, na domaćem terenu, dočekujemo Slogu iz Tolise.