Dvije naše ekipe, u konkurenciji 2008. godišta igrale su danas utakmice za prolaz u narednu rundu takmičenja na 6. „Bulls cup Pelagićevo 2018“.

Prva ekipa je uspjela da zabilježi pobjedu protiv „Ozrena“ iz Petrova sa 2:0, golovima Dragana Ristića i Ognjena Božića, što je bilo dovoljno za plasman u narednu rundu. Uslijedili su porazi od Rudara iz Ugljevika sa 0:2 i dobojske SLoge od 0:5, što na kraju nije bilo presudno, pa je naša ekipa završila na 4. mjestu sa 7 bodova. U završnici igraćemo u grupi F sa FK „Petar Puača“ iz Novog Sada, Gradom Mostarom i „Perfektom“ iz Srebrenika.

Druga ekipa odnosno naši najmlađi članovi rođeni 2010. godine imali su zadatak da stiču iskustva za predstojeće turnire, na kojima će učestvovati. Porazi od Osijeka i Grada Mostara, smatramo jednom dobrom lekcijom, da u narednom periodu, samo boljim i kvalitetnijim radom, stignemo i do boljih rezultata.

Selekcija 2006. još juče je obezbjedila plasman u drugi krug.

Ostavite odgovor