Nakon fudbalskih aktivnosti tokom proteklog vikenda, dio naših članova posjetio je Stomatološku ordinaciju „Dr Marković“ u Brčkog, s ciljem preventivnih pregleda zuba.

Prevencija zdravlja je veoma važan faktor kod svakog čovjeka ili po onoj narodnoj, „Bolje spriječiti, nego liječiti“, u dogovoru sa doktoricom Brankom Marković i njenim ljubaznim timom, organizovali smo ovu akciju.

Doktorica Marković je istakla, u ime svoje Stomatološke ordinacije da su uvijek tu da podrže zdrave  navike i pomognu da naši izvrsni fudbaleri budu još bolji.

Još jednom, u ime mladih fudbalera i rukovodstva BAAP Evrogola, zahvaljujemo „Stomatološkoj ordinaciji dr Marković“ i doktorici Branki, kao i njenim saradnicima, što su omogućili preventivne preglede zuba našim članovima, sa željom da nastavimo našu uspješnu saradnju i u budućnosti.