U naredna tri dana, naša ekipa gostuje u Banja Luci, Beogradu i Šamcu.

Već danas, u petak, ekspedicija naše škole, 2012. godište kreće put Banja Luke, gdje će, po prvi put, nastupiti na Međunarodnom turniru „Borac kup 2023“. Turnir se igra u subotu i nedjelju.

Ostale naše selekcije, u subotu, putuju za Beograd, na poziv FK „Crvena zvezda“, gdje će prisustvovati na Stadionu „Rajko Mitić“, prvenstvenoj utakmici između Crvene zvezde i Mladosti GAT iz Novog Sada. Biće ovo još jedno lijepo iskustvo za naše fudbalera.

U nedjelju, naši pretpioniri, nakon burne sedmice, pokušaće se vratiti na pobjednički kolosijek. U okviru 19. kola Omladinske kvalitetne lige pretpionira FSRS, gostujemo u Šamcu, gdje će nas dočekati mladi fudbaleri domaćeg Borca.

Želimo našim fudbalerima puno sportske sreće u nastupajućem vikendu.