Naša ekipa ostvarila je i drugu uzastopnu pobjedu u Omladinskoj ligi NS PŽ i tako nastavila pobjednički niz. U duelu sa ekipom Sloge iz Tolise, naši fudbaleri su dominirali i bili više nego efikasni. Na kraju, ubjedljiva pobjeda od 14:0.

Već nakon 12. minuta igre, rezultat je glasio 4:0, tako da se već tada znao pobjednik utakmice. U neravnopravnoj borbi, naša ekipa je dominirala i na kraju je rezultat glasio 14:0.

Golove su postigli: Tijanić i Mateljić po 4, Jagodić 2, dok su se po jednom u strijelce upisali: Đojić, Ljubojević, Radulović i Pekić.

Protivniku čestitamo na fer i korektnoj igri i želimo puno sreće u nastavku sezone.

Nema puno vremena za odmor, jer već u subotu, naša ekipa putuje u Omerbegovaču, gdje će u okviru 4. kolu Omladinske lige pionira NS PŽ igrati protiv domaćeg Napretka.