Danas je odigrana utakmica 6. kola Talent lige, protiv Škole fudbala „Tempo 10“ iz Gradačca. U veoma kvalitetnoj utakmici, sa puno dinamike, lijepih poteza, na kraju je naša ekipa slavila sa 3:0. U prvom poluvremenu naša ekipa je, na startu utakmice povela golom Simona Antića, da bi u drugom poluvremenu, golovima Miodraga Radulovića, stigli smo do pobjede.

U nastavku, odigrali smo još dvije prijateljske utakmice sa našim sportskim prijateljima iz Gradačca, kojima čestitamo na fer i korektnoj igri i želimo im puno sreće u nastavku Talent lige.

Trener Stevo Blagojević može biti zadovoljan učinkom svih fudbalera, a već u četvrtak nas čeka nova prvenstvena utakmica u Omladinskoj ligi NS PŽ kada nam gostuje ekipa Sloge iz Tolise.