Sportsku subotu, završili smo utakmicom 4. kola Omladinske lige pionira NS PŽ, u Omerbegovači, protiv domaćeg Napretka. U uzbudljivoj utakmici, naša ekipa je odnijela bodove i ostvarila i treću uzastopnu pobjedu i tako preuzela čelnu poziciju na tabeli sa 9 bodova.

U prvo poluvrijeme naša ekipa je olako ušla, što je domaća ekipa iskoristila i kaznila sve naše greške i na odmor se otišlo sa prednošću Napretka od 4:1.

Međutim, u drugom poluvremenu, naša ekipa se trgla iz početne letargije i na terenu je postojala samo jedna ekipa. Domaća mreža se zatresla čak 6 puta, a naša odbrana je sačuvala mrežu, pa je na kraju rezultat glasio 7:4 za nas. U strijelce su se upisali: Nemanja Đojić i Miodrag Radulović po 3 gola i Aleksandar Tijanić.

U sljedećem 5. kolu, dočekujemo ekipu Orašja, koje takođe ima maksimalnih 9 bodova, pa će to biti i derbi prvenstva.