Večeras smo odigrali dvije prvenstvene utakmice BAAP Talent lige, u Mionici, protiv vršnjaka iz ekipe Bosne.  U uzbudljivim utakmicama, naša ekipa je jednu utakmicu dobila, a u drugoj utakmici nije bilo pobjednika.

Predivan ambijent, pod reflektorima, na sjajno pripremljenom terenu, na megdan su prvo izašli mladi fudbaleri 2013. godišta. Domaća ekipa je odlično odigrala prvo poluvrijeme i povela sa 2:0, ali su naši igrači, u nastavku puno bolja igra i uspjeli  smo da izjednačimo na 2:2, a u finišu i priliku za totalni preokret, ali se domaća mreža nije zatresla. Podjela bodova je i najrealniji ishod. Ovo je drugi bod, u dvije odigrane utakmice BAAP Talent lige.

U 2009. godištu, u jednoj otvorenoj utakmici, sa puno dinamike, naša ekipa je  stigla do minimalne pobjede i tako ostvarila i drugu pobjedu u isto toliko utakmica BAAP Talent lige.

BOSNA Mionica – BAAP Evrogol

2009.   0-1 (Tijanić), 

2013    2-2 (Tadić 2)

Domaćinu, Bosni iz Mionice zahvaljujemo na fer i korektnoj igri i predivnom gostiprimstvu.