Uzbudljivo je bilo u posljednjem ovogodišnjem duelu BAAP Talent lige. U goste nam je stigla ekipa Mladodt iz Tinje, koja se nalazi u vrhu tabele. Po veoma hladnom vremenu, naši mladi fudbaleri su pružili sjajnu partiju i uspjeli u posljednjem minutu utakmice da postignu pobjedosni pogodak za pobjedu od 3:2.

Poveli su naši fudbaleri, u ranoj fazi meča, da bi gosti uspjeli da izjednače do kraja prvog dijela. U nastavku, preokret. Mladi fudbaleri Mladosti preokreću rezultat na 1:2. Ipak, u finišu, najprije uspjevamo da izjednačimo, a potom u posljednjem minutu i da stignemo do vrijedne pobjede.

BAAP Evrogol – MLADOST Tinja 3-2 (Tadić 3)

Na kraju polusezone, ostvaren je skor od jedne pobjede, tri remija i dva poraza i sa 6 osvojenih bodova, nalazimo se na diobi 4. mjesta tabele, sa Borcem iz Šamca.