U pretposljednjem kolu Omladinske lige NS PŽ, naša ekipa gostovala je u Prijedoru, gdje su odmjerili snage sa vršnjacima iz domaće ekipe Dinamo 75. Poslije velike borbe, naša ekipa je ostvarila desetu prvenstvenu pobjedu i to rezultatom 3:2.

Naša ekipa je odlično odigrala prvo poluvrijeme i golovima Aleksandra Tijanića povela sa 2:0 i tako se otišlo na poluvrijeme. Domaća ekipa puno bolje ulazi u nastavak meča i upornošću uspijevaju da stignu do izjednačenja,

Međutim, naša ekipa stiže do pobjede, prelijepim golom Alekseja Nikolića iz slobodnog udarca za konačnih 2:3.

Zahvaljujemo se domaćoj ekipi na fer i korektnoj igri i prelijepom gostoprimstvu.

Do kraja sezone, ostalo je da odigramo utakmicu sa Mladosti iz Odžaka, koju čekamo na domaćem terenu.