Naša ekspedicija stigla u Beč u srijedu, u popodnevnim časovima i u narednih četiri dana čeka nas mnogo izazova. U glavni grad Austrije, selekcija 2007. riješena je da odigra najbolje što može, jer nije mala stvar igrati na prestižnom „Champions Trophy“, koje je i najjači turnir na svijetu u ovom starosnom uzrastu.

„Champions Trophy“ se igra za vikend, a naša ekipa je stigla ranije, kako bi se još bolje pripremila i nastupila u četvrtak na turniru „Donaustadt am Ball“, na kojem će nastupiti ekipe iz: Austrije, Mađarske, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

Naša ekipa je raspoređena u grupu A i igraće po sljedećoj satnici:

9,28 BAAP Evrogol – Igalo 1929 (Crna Gora),

10,24 BAAP Evrogol – Stadlau (Austrija),

11,20 BAAP Evrogol – Aspern (Austrija),

11,48 BAAP Evrogol – Elite (Austrija),

12,44 BAAP Evrogol – Hiršteten (Austrija) i

13,12 BAAP Evrogol – Donau (Austrija).

BAAP Evrogol je 2015. godine osvojio ovaj turnir, pa se nadamo da će tako biti i ove godine.

 

 

Ostavite odgovor