Pioniri BAAP Evrogola odigrali su, na stadionu u Krepšiću, drugu pripremnu utakmicu, u sklopu priprema za start u Kvalitetnoj omladinskoj ligi pionira FSRS, grupa „istok“.

Protivnik je bila ekipa „Šampiona“ iz Brčkog. Naši pioniri su slavili sa 3:0, a golove su postigli: Makso Gajić, Aleksa Pudić i Sergej Vujičić.

U prvom poluvremenu, naša ekipa je imala punu terensku inicijativu, stvarala brojne prilike, da bi tek u samom finišu prvog dijela, Gajić pogodio mrežu protivnika.

U nastavku utakmicu, slična situacija na terenu, gdje su naši mladi fudbaleri, preko Pudića i Vujičića, uspjeli da postignu još dva pogotka, za konačnih 3:0.

Sljedećeg vikenda odigraćemo generalku pred nastavak prvenstva, a protivnik će biti ŠF „Miloš Obilić“ iz Janje.